loadingimg

Wczytuję dane...

Powiększalniki i lupy elektroniczne

Kiedy okulary i tradycyjne lupy nie wystarczają, doskonałym rozwiązaniem są lupy elektroniczne i powiększalniki. Dzięki zastosowaniu najnowszej elektroniki, urządzenia te oferują rozwiązania nieosiągalne dla tradycyjnej lupy, takie jak: bardzo duże powiększenie z zachowaniem dużego pola widzenia, zmianę kolorów wyświetlania, możliwość podłączenia do telewizora albo komputera, a w niektórych przypadkach nawet odczytywanie tekstu na głos za pomocą technologii Text-To-Speech. Zasadniczą różnicą między lupą elektroniczną a powiększalnikiem jest ich rozmiar, a co za tym idzie zastosowanie.

  • Lupy elektroniczne i powiększalniki kieszonkowe ze względu na niewielki rozmiar są przenośne i nadają się idealnie do czytania drobnego tekstu na ulotkach od lekarstw czy cen produktów w sklepie.
  • Powiększalniki stacjonarne z uwagi na duży ekran są idealne do czytania dłuższych tekstów takich jak gazety i książki.
  • Powiększalniki przenośne ze względu na wykorzystanie zewnętrznego monitora to połączenie funkcjonalności powiększalnika stacjonarnego z mobilnością lupy elektronicznej.