loadingimg

Wczytuję dane...

Urządzenia lektorskie i odtwarzacze książek mówionych

Innowacyjne urządzenia dla niewidomych i słabowidzących, konwertujące drukowany tekst na mowę syntetyczną za pomocą technologii OCR i TTS. Dzięki naszym urządzeniom lektorskim osoba z wadą wzroku może samodzielnie odsłuchiwać dowolny tekst drukowany, tworzyć nagrania z przekonwertowanego tekstu i odtwarzać go jak audiobook na dowolnym urządzeniu. To prosty sposób na zniwelowanie istotnej bariery, która pojawia się przed osobami niewidomymi i niedowidzącymi.  Sprawdź pełną ofertę na stronie LUMEN.PL zawierającą urządzenia lektorskie, odtwarzacze książek mówionych, powiększalniki mówiące a nawet telefony komórkowe dla niewidomych.Kiedy okulary i lupy nie wystarczają niezastąpionym rozwiązaniem jest urządzenie lektorskie. Te innowacyjne urządzenia dla niewidomych i słabowidzących, potrafią rozpoznać i odczytać tekst na głos za pomocą syntezatora mowy. Urządzenia lektorskie znacząco ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zapewniają niezależność. Dzięki oferowanym przez nas urządzeniom niewidomi i niedowidzący mogą z powodzeniem wypełniać swoje obowiązki, rozwijać się i miło spędzać czas wolny. Oferujemy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie spersonalizowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Z dumą przedstawiamy ofertę naszych najnowszych, innowacyjnych urządzeń lektorskich, które zadziwią prostotą obsługi i swoimi możliwościami. Ze względu na ich specyfikę, urządzenia lektorskie z powodzeniem służą także seniorom. W tym dziale znajdą Państwo:

  • Stacjonarne i wręcz miniaturowe, przenośne urządzenia lektorskie, które skanują tekst i przetwarzają tekst praktycznie w czasie rzeczywistym. Szczególnej uwadze zasługuje urządzenie OrCam MyReader i OrCam MyEye. Urządzenia te są tak małe i dyskretne, że po przyczepieniu do okularów są prawie niezauważalne. Urządzenie OrCam podąża za wzrokiem użytkownika a wskazanie tekstu palcem powoduje natychmiastowe odczytanie go na głos. OrCam MyEye dodatkowo potrafi rozpoznawać twarze, przedmioty, banknoty i kody kreskowe w sklepie. Natomiast EasyReader II to proste w obsłudze urządzenie stacjonarne do skanowania dokumentów i książek.
  • Odtwarzacze książek mówionych to kieszonkowe urządzenia, łączące w sobie odtwarzacz audiobooków, odtwarzacz DAISY, dyktafon, a w niektórych przypadkach nawet OCR. Odtwarzacze książek mówionych posiadają wbudowany syntezator mowy. Oznacza to, że urządzenie potrafi odczytać na głos dowolny plik tekstowy znajdujący się w pamięci urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy rachunek czy instrukcja obsługi może być odtworzona jak profesjonalny audiobook. Polecamy odtwarzacz Orion WiFi, który potrafi bezprzewodowo łączyć się z biblioteką dla niewidomych dzięki modułowi DAISY online oraz najnowszy odtwarzacz SensePlayer, który oprócz modułu DAISY online potrafi odczytywać tekst drukowany.
  • W dziale Akcesoria, znajdą państwo dodatkowe udogodnienia do urządzeń lektorskich i odtwarzaczy książek mówionych, takie jak słuchawki, akumulatory, dodatkowe klawiatury itd.