loadingimg

Wczytuję dane...

Urządzenia lektorskie

W dobie audiobooków osoby z wadą wzroku mają coraz większy dostęp do literatury. Dużym problemem natomiast pozostaje dostęp do codziennych materiałów drukowanych takich jak gazety, czasopisma, a szczególnie rachunki, ulotki czy instrukcje. W tej sekcji przedstawiamy unikalne urządzenia, które pozwalają osobie z wadą wzroku samodzielnie odsłuchiwać dowolny tekst drukowany, tworzyć nagrania z przekonwertowanego tekstu i odtwarzać je w formie audiobooka za pomocą wbudowanej mowy syntetycznej.


 • Vocatex

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem, wyposażony w tuner TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.
  Produkt dostępny!
  17599,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Vocatex plus

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem. Urządzenie dodatkowo służy jako monitor komputerowy oraz TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.
  Produkt dostępny!
  18999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • EasyReader II

  Maszyna czytająca na głos teksty drukowane. W zestawie 36 języków a w tym: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski. Najnowsza wersja współpracuje z monitorami brajlowskimi.
  Produkt dostępny!
  7999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Klawiatura Zewnętrzna

  Dodatkowy panel kontrolny do maszyny EasyReader, umożliwiający zapisywanie przeskanowanych dokumentów.
  Produkt niedostępny, proszę dzwonić!
  1699,00 PLN
  Wysyłka gratis!