loadingimg

Wczytuję dane...

Urządzenia lektorskie

W dobie audiobooków osoby z wadą wzroku mają coraz większy dostęp do literatury. Dużym problemem natomiast pozostaje dostęp do codziennych materiałów drukowanych takich jak gazety, czasopisma, a szczególnie rachunki, ulotki czy instrukcje. Dzięki postępowi technologii możliwe stało się to, co jeszcze 2-3 dekady temu znajdowało się w sferze marzeń. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne, unikalne urządzenia lektorskie, które pozwalają osobie z wadą wzroku samodzielnie odsłuchiwać dowolny tekst drukowany, tworzyć nagrania z przekonwertowanego tekstu i odtwarzać je w formie audiobooka za pomocą wbudowanej mowy syntetycznej. Oferowane przez nas produkty cechują się niespotykaną dokładnością odczytywania drukowanego tekstu. Zapewniają przy tym wysoki komfort i ergonomię użytkowania. Zadbaliśmy także o to, by urządzenia lektorskie dla niewidomych i niedowidzących miały intuicyjną obsługę, z którą samodzielnie poradzą sobie ich właściciele. Czytanie z pomocą tych rewolucyjnych wynalazków stanie się czystą przyjemnością!


 • EasyReader II

  Maszyna czytająca na głos teksty drukowane. W zestawie 36 języków a w tym: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski. Najnowsza wersja współpracuje z monitorami brajlowskimi.
  Produkt dostępny!
  7999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • OrCam MyReader 2.0

  Rewolucyjne rozwiązanie rozmiaru pendrive. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie rozpoznaje i odczytuje na głos tekst drukowany z niespotykaną dokładnością.
  Produkt dostępny!
  10999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • OrCam MyEye 2.0

  Rewolucyjne rozwiązanie rozmiaru pendrive. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie rozpoznaje i odczytuje na głos tekst drukowany z niespotykaną dokładnością, rozpoznaje twarze, identyfikuje produkty i wiele więcej.
  Produkt dostępny!
  23199,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Vocatex

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem, wyposażony w tuner TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.
  Produkt dostępny!
  15599,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Vocatex plus

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem. Urządzenie dodatkowo służy jako monitor komputerowy oraz TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.
  Produkt dostępny!
  16999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Słuchawki Bluetooth

  Bezprzewodowe słuchawki do urządzeń OrCam
  Produkt dostępny!
  159,00 PLN
  Wysyłka od: 16.00 PLN
 • OrCam MyCharger 2.0

  Produkt dostępny!
  799,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Klawiatura Zewnętrzna

  Dodatkowy panel kontrolny do maszyny EasyReader, umożliwiający zapisywanie przeskanowanych dokumentów.
  Produkt niedostępny, proszę dzwonić!
  1699,00 PLN
  Wysyłka gratis!