loadingimg

Wczytuję dane...

Niezbędnik

Instrukcje Obsługi

Dział zawierający instrukcje obsługi


Aktywny Samorząd

Tu dowiesz się więcej na temat dofinansowania na zakup sprzętu specjalistycznego.


Książki audio dla niewidomych

Utworzony w 2013 roku Dział Zbiorów dla Niewidomych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego przejął i rozwija 60-letnią działalność Biblioteki Centralnej Polskiego Związku Niewidomych w zakresie gromadzenia, udostępniania i adaptacji księgozbioru dla potrzeb czytelników z dysfunkcją wzroku i innych osób niepełnosprawnych, niemogących czytać zwykłego druku.


Team viewer

Bezpłatna zdalna kontrola i zdalne współdzielenie pulpitu przez internet z dowolnym komputerem osobistym tak, jakbyś tuż przed nim siedział.


Formularz reklamacyjny

Przed odesłaniem reklamowanego towaru prosimy o:

  1. Zgłoszenie usterki mailowo na adres biuro@lumen.pl.
  2. Wydrukowanie formularza przesłanego w wiadomości zwrotnej.
  3. Załączenie wydrukowanego formularza do przesyłki.

Wzór wniosku odstąpienia od umowy

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo pisemnie poinformować firmę LUMEN Michał Kijewski o swojej decyzji za pośrednictwem poczty, faxu, bądź poczty elektronicznej.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu koszt towaru oraz koszty ponownego dostarczenia rzeczy od firmy LUMEN Michał Kijewski do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Państwa odesłany towar. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.