loadingimg

Wczytuję dane...

Niezbędnik

Instrukcje Obsługi

Dział zawierający instrukcje obsługi


Aktywny Samorząd

Tu dowiesz się więcej na temat dofinansowania na zakup sprzętu specjalistycznego.


Książki audio dla niewidomych

Utworzony w 2013 roku Dział Zbiorów dla Niewidomych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego przejął i rozwija 60-letnią działalność Biblioteki Centralnej Polskiego Związku Niewidomych w zakresie gromadzenia, udostępniania i adaptacji księgozbioru dla potrzeb czytelników z dysfunkcją wzroku i innych osób niepełnosprawnych, niemogących czytać zwykłego druku.


Team viewer

Bezpłatna zdalna kontrola i zdalne współdzielenie pulpitu przez internet z dowolnym komputerem osobistym tak, jakbyś tuż przed nim siedział.


Reklamacje

Przed odesłaniem reklamowanego towaru prosimy o:

  1. Zgłoszenie usterki mailowo na adres biuro@lumen.pl.
  2. Postępowanie zgodnie z instrukcją, podaną w przesłanej wiadomości zwrotnej.

Odstąpienie od umowy

Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia towaru.

W celu odstąpienia od umowy, prosimy o przesłanie informacji za pomocą powyższego formularza. Polecamy wypełnienie dokumentu za pomocą komputera i przesłanie go pocztą elektroniczną na adres sklep@lumen.pl.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu koszt towaru oraz koszty ponownego dostarczenia rzeczy od firmy LUMEN Michał Kijewski do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Państwa odesłany towar. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.