loadingimg

Wczytuję dane...

Prawo do odstąpienia od umowy

Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia towaru.

W celu odstąpienia od umowy, prosimy o pobranie i wypełnienie poniższego formularza, a następnie odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu, w stanie nie pogorszonym, w raz z dowodem zakupu.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu koszt towaru oraz koszty ponownego dostarczenia rzeczy od firmy LUMEN Michał Kijewski do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Państwa odesłany towar. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tej samej metody płatności, jaka została przez Państwa użyta w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.