loadingimg

Wczytuję dane...

Powiększalniki przenośne

W domu i szkole powiększalnik przenośny to najleprzy wybór z uwagi na jego niską wagę i kompaktowe wymiary. Powiększalnik przenośny to urządzenie łączące mobilność lupy elektronicznej z funkcjonalnością powiększalnika stacjonarnego. Urządzenie znacząco podnosi komfort życia osób niedowidzących i umożliwia samodzielne funkcjonowanie, naukę w grupie rówieśników i pracę. Zadaniem powiększalników jest powiększanie tekstu przy pomocy kamery o wysokiej rozdzielczości i wyświetlanie obrazu na zintegrowanym ekranie urządzenia bądź na podłączonym monitorze zewnętrznym. Zwykle użytkownik ma do wyboru kilka wysoko kontrastowych trybów wyświetlania obrazu, co ułatwia korzystanie z powiększalnika i znacząco podnosi komfort pracy z tekstem.

Nasze najnowsze powiększalniki MagniLink S posiadają takie funkcje jak OCR, robienie zdjęć i wideo rejestrator. Dzięki tym funkcjom urządzenie konwertuje tekst widziany przez kamerę na dokument tekstowy albo mowę, umożliwia zrobienie zdjęcia tablicy szkolnej oraz umożliwia utworzenie nagrania wideo podczas lekcji czy spotkania biznesowego. Po skończeniu pracy urządzenie można złożyć, włożyć do torby z laptopem i zabrać do domu gdzie czeka stacja dokująca, która w połączeniu z komputerem tworzy stacjonarne stanowisko pracy. Kliknij tu, aby zobaczyć film demonstracyjny.


 • Snow HD 12 OCR

  Powiększalnik z ekranem dotykowym oraz funkcją przetwarzania wyświetlanego tekstu na mowę.
  Produkt dostępny!
  6649,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • MagniLink One

  Lekki i przenośny powiększalnik z monitorem 17 cali
  Produkt dostępny!
  9999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • MagniLink ZIP 13

  Kompaktowy i przenośny powiększalnik biurkowy.
  Produkt dostępny!
  10999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • MagniLink ZIP 17

  Kompaktowy i przenośny powiększalnik biurkowy.
  Produkt dostępny!
  11999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • MagniLink S premium 2 HD

  W domu, pracy czy szkole. MagniLink S Premium 2 to lekki i ergonomiczny powiększalnik przenośny. Opcjonalny moduł OCR / TTS, oraz stacja dokująca.
  Produkt dostępny!
  15399,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • ZoomCam FHD

  Wysoka jakość i prosta obsługa. Kompatybilność z TV, PC, MAC, iOS, Android, LINUX. Opcjonalna funkcja Speech oferuje OCR w czasie rzeczywistym.
  Produkt dostępny!
  14999,00 PLN
  Wysyłka od: 16.00 PLN
 • MagniLink S premium 2 FHD

  W domu, pracy czy szkole. MagniLink S Premium 2 to lekki i ergonomiczny powiększalnik przenośny. Opcjonalny moduł OCR / TTS, oraz stacja dokująca.
  Produkt dostępny!
  16099,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Stacja dokująca do MagniLink S

  Stacja dokująca z ruchomym pulpitem i oświetleniem do powiększalników MagniLink S Premium.
  Produkt dostępny!
  3699,00 PLN
  Wysyłka od: 16.00 PLN

Staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom i różnicować ofertę w taki sposób, by osoby niedowidzące miały dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Modele przenośnych powiększalników dostępne w naszym sklepie to m.in.

 • Snow HD 12 OCR to przenośny powiększalnik z ekranem i wygodnym, odczepianym stojakiem. Urządzenie ułatwia osobom niedowidzącym czytanie, pisanie oraz oglądanie nawet w 19-krotnym powiększeniu. Ekran full HD zapewnia wysoką jakość obrazu, a wygodny joystick zapewnia intuicyjną, prostą obsługę.
 • MagniLink One — proste urządzenie o intuicyjnej obsłudze, z wyraźnymi kontrolkami wyczuwalnymi dotykiem, idealne do czytania, nauki, oglądania zdjęć, a nawet do robótek ręcznych. Kamera i 17-calowy ekran wysokiej jakości zapewniają wyraźny obraz o wysokim kontraście, a matowy monitor redukuje odbicia światła. Powiększalnik szybko można złożyć i rozłożyć. Ruchomy pulpit z blokadą jest opcjonalny.
 • MagniLink S premium 2 HD to praktyczne urządzenie, które oferuje swoim użytkownikom wiele przydatnych funkcji. Możliwość podłączenia go do komputera znacząco poprawia komfort pracy — na jednym monitorze może wyświetlać się zarówno powiększony tekst (np. z tablicy), jak i okno do robienia notatek lub inny potrzebny program. MagniLink S premium 2 HD jest chętnie wykorzystywany przez studentów. Powiększalnik umożliwia szybkie, wygodne przełączanie pomiędzy trybem bliży i dali oraz możliwość głosowego odczytania tekstu znajdującego się przed kamerą.
 • MagniLink S premium 2 FHD możliwość połączenia tego powiększalnika z komputerem daje osobom niedowidzącym ogromne możliwości. Niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie z łatwością można przenosić z miejsca na miejsce, powiększalnik umożliwia wybór trybu wyświetlania, dostosowanie kontrastu i kolorystyki obrazu, szybkie przełączanie pomiędzy trybem dali a trybem czytania, a także odczytywanie na głos tekstu widzianego przez kamerę.
 • W ofercie sklepu Lumen znajduje się także stacja dokująca, dzięki której w parę chwil można przekształcić przenośny powiększalnik MagniLink S Premium 2 w wersję stacjonarną i w ten sposób wygodnie pracować z tekstem przy biurku lub w szkolnej ławce.