loadingimg

Wczytuję dane...

Powiększalniki stacjonarne

Porównaj ceny i kup najlepiej. Zakupy finansowane z programu Aktywny samorząd. Powiększalniki stacjonarne, choć obecnie nie są tak popularne, jak te mobilne, zapewniają doskonały komfort pracy osobom niedowidzącym. Umożliwiają nawet 100-krotne powiększenie obrazu. Warto podkreślić, że ten, nawet dużych rozmiarów, wyświetlany jest w całości, a nie we fragmentach. Oferowane produkty mogą być również wspomagane głosem lektora, dzięki czemu jako osoby niedowidzące nie męczymy wzroku. Możemy bowiem wysłuchać tekstu czytanego. Tego rodzaju produkty sprawiają, że ponownie widzimy świat w różowych kolorach. Stajemy się samodzielni, dzięki czemu powraca nam chęć do życia. 


 • i-See HD 22

  Ergonomiczny powiększalnik stacjonarny HD z monitorem LCD 22 cale.
  Produkt dostępny!
  6999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • i-See HD 24

  Ergonomiczny powiększalnik stacjonarny HD z monitorem LCD 24 cale.
  Produkt dostępny!
  7599,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Acuity OCR 22

  Powiększalnik stacjonarny z funkcją odczytywania na głos.
  Produkt dostępny!
  14499,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Vocatex

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem, wyposażony w tuner TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.
  Produkt dostępny!
  15599,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • Vocatex plus

  Multimedialny powiększalnik HD czytający ludzkim głosem. Urządzenie dodatkowo służy jako monitor komputerowy oraz TV! Dostępny szeroki wachlarz monitorów. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.
  Produkt dostępny!
  16999,00 PLN
  Wysyłka gratis!
 • ACROBAT HD

  Powiększalnik stacjonarny jakości HD z kamerą do czytania, do dali i z funkcją lustra oferujący doskonałej jakości obraz oraz możliwość ustawienia jednej z 28 opcji kolorystycznych.
  Produkt dostępny!
  9400,00 PLN
  Wysyłka gratis!