loadingimg

Wczytuję dane...

Laski dla niewidomych

W dobie elektronicznych gadżetów niezastąpionym narzędziem do samodzielnej orientacji nadal pozostaje biała laska.
Oferujemy asortyment lasek dla dorosłych i dzieci w trzech najpopularniejszych kategoriach: laski składane, sygnalizacyjne oraz jednolite.

  • Składana laska ADVANTAGE to model, który cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród osób niewidomych. Tak jak wszystkie laski ADVANTAGE model składany jest pokryty białą folią odblaskową oraz wyposażony w wymienną końcówkę. Ponadto laska jest wyposażona w ergonomiczną gumową rękojeść i może być szybko złożona na pięć części. Możliwość szybkiego złożenia laski jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących. Laska po złożeniu bez trudu zmieści się w torebce czy plecaku.
  • Laska sygnalizacyjna ADVANTAGE cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób słabowidzących ze względu na swoją niewielką wagę oraz kompaktowy rozmiar po złożeniu. Laski sygnalizacyjne - w odróżnieniu od tradycyjnych lasek składanych - są o połowę cieńsze i składają się na 7 części. Jest to pomoc szczególnie przydatna dla osób, które potrzebują od czasu do czasu zwrócić na siebie uwagę przy przechodzeniu przez ulicę, na przystanku czy w sklepie, natomiast nie poruszają się na co dzień z pomocą laski dla niewidomych.
  • Laska jednolita ADVANTAGE to najlepsze rozwiązanie dla osób, które pokonują długie trasy samodzielnie. Model jednolity jest najlżejszy wśród lasek ADVANTAGE i najlepiej przekazuje informacje o pokonywanym terenie.


Wszystkie laski ADVANTAGE są wykonane z grafitu, nowoczesnego, bardzo wytrzymałego, a zarazem lekkiego materiału.