loadingimg

Wczytuję dane...

Telefony stacjonarne

Telefon stacjonarny dla osób niewidomych i niedowidzących to jedno z urządzeń dostępnych w naszym sklepie internetowym Lumen.pl. Te niezawodne sprzęty elektroniczne zapewniają łączność ze światem, możliwość szybkiego wezwania pomocy lub zamówienia potrzebnej usługi. Dzięki prostej obsłudze osoby niewidome, słabowidzące lub starsze z łatwością wykonają połączenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Telefon stacjonarny dla słabowidzących, niedowidzących i seniorów

Mogłoby się wydawać, że wraz z upowszechnieniem się telefonów komórkowych, telefony stacjonarne znikną ze sklepów. Tymczasem część klientów chętnie wybiera to rozwiązanie. Telefony te są bardzo proste więc nie trzeba uczyć się ich obsługi. Wystarczy podnieść słuchawkę i wybrać numer. Telefon stacjonarny ma swoje stałe miejsce w pomieszczeniu więc mamy pewność, że się nie zgubi.

Telefon stacjonarny dla osób niedowidzących przede wszystkim powinien mieć duże, wyczuwalne pod palcami klawisze z powiększonymi, kontrastowymi cyframi. Niektóre telefony głosowo wypowiadają naciśnięte cyfry, co ułatwia obsługę osobom niewidomym i niedowidzącym, a dodatkowo wypowiadają także numer, z którego przychodzi połączenie. Dzięki temu osoba niewidoma lub niedowidząca wie, kto do niej dzwoni.

Telefony stacjonarne są niedrogie, a na dodatek zawsze stoją w tym samym miejscu. To detal, który znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie osobom mającym problemy ze wzrokiem. Nie trzeba także martwić się brakiem zasięgu, pogorszeniem jakości połączenia czy koniecznością ładowania telefonu.

Telefon domowy dla niewidomych i niedosłyszących — oferta LUMEN.PL

Telefony stacjonarne tworzone z myślą o osobach niewidomych i niedowidzących są projektowane w sposób, który uwzględnia potrzeby tych użytkowników. Tworzy się je, pamiętając zarówno o praktycznych funkcjach (np. głosowy odczyt wybieranego numeru), jak i o funkcjonalnym designie (duże, wyraźne cyfry, kontrastowe kolory). Telefon stacjonarny dla osób niewidomych może mieć także praktyczną możliwość wezwania pomocy jednym przyciskiem — sygnałem SOS.

W sklepie internetowym Lumen.pl, w którym oferujemy urządzenia elektroniczne oraz inne przydatne przedmioty dla osób niewidomych i słabowidzących nie mogło zabraknąć dostosowanych telefonów stacjonarnych. W naszej ofercie znajdują się takie modele, jak:

  • Telefon stacjonarny MaxCom z dużymi przyciskami (model KXT480-B). Urządzenie jest proste w obsłudze i ma kilka przydatnych funkcji: opcję głośnomówiącą, wybieranie tonowe, świetlną sygnalizację dzwonka oraz identyfikację numerów przychodzących. Telefon jest kompatybilny z aparatami słuchowymi.
  • Mówiący telefon stacjonarny MaxCom z przyciskiem SOS (model KXT481-B). Model idealny zarówno dla osób niedowidzących, niewidomych, jak i dla seniorów. Telefon ma książkę telefoniczną, głosową identyfikację numerów przychodzących, wybieranie tonowe, świetlną sygnalizację połączeń, a także przycisk SOS i osobny, mały pilot z przyciskiem.

Oferta Lumen.pl — telefon domowy dla niewidomych i inne urządzenia elektroniczne

Telefon stacjonarny dla osób niewidomych, słabowidzących i seniorów ma możliwość szybkiego i prostego kontaktowania się z rodziną i przyjaciółmi. Umożliwia także wezwanie pomocy w razie potrzeby. Daje także poczucie bezpieczeństwa i niezależności, a dzięki przyjaznemu designowi oraz praktycznym funkcjom przełamuje bariery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą telefonów stacjonarnych.